HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Logging
ro: Logare

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: Path
ro: Cale

en: Data type
ro: Tip de date

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Code
ro: Cod

en: Method
ro: Metodă

en: Duration
ro: Durată

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
