HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Logging
ru: Журналирование

en: Size
ru: Размер

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Time
ru: Время

en: Path
ru: Путь

en: Data type
ru: Тип данных

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Code
ru: Код

en: Method
ru: Метод

en: Cache
ru: Кэш

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Memory
ru: Память

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию
