HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Path
sk: Cesta

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Method
sk: Metóda

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
