HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Page
sl: Stran

en: Code
sl: Koda

en: Method
sl: Metoda
