HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: Page
sq: Faqe

en: Code
sq: Kodi
