HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Size
sr: Величина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Code
sr: Кôд

en: Cache
sr: Кеш

en: Sort by
sr: Сортирај по
