HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பா​தை

en: Page
ta: பக்கம்
