HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பாதை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Code
ta: நிரல்

en: Method
ta: முறை

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
