HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Size
te: కొలత

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: Page
te: పేజీ

en: Code
te: కోడ్

en: Duration
te: నిడివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
