HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Time
th: เวลา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Code
th: รหัส

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
