HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Time
tr: Zaman

en: Path
tr: Yol

en: Data type
tr: Veri türü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Code
tr: Kod

en: Method
tr: Yöntem

en: Cache
tr: Önbellek

en: Duration
tr: Süre

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
