HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Logging
uk: Журналювання

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Time
uk: Час

en: Path
uk: Шлях

en: Data type
uk: Тип даних

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Code
uk: Код

en: Method
uk: Спосіб

en: Cache
uk: Кеш

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Offset
uk: Зміщення

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост
