HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Logging
ur: اندراج

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: Path
ur: پاتھ

en: Page
ur: صفحہ

en: Code
ur: کوڈ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
