HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Size
bs: Veličina

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: Page
bs: Strana

en: Code
bs: Kod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
