HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: Path
cy: Llwybr

en: Page
cy: Tudalen

en: Code
cy: côd

en: Method
cy: Dull

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
