HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: Path
eo: Vojo

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
