HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Path
mr: रस्ता

en: Page
mr: पान

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
