HTTP Request Logger (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Path
ps: يونلور

en: Page
ps: پاڼه

en: Cache
ps: پټياد

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
