Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་
