Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Operation
eo: Operacio
