Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Contains
et: Sisaldab

en: Conditions
et: Tingimused

en: Exists
et: Väljumine

en: Operation
et: Operatsioon

en: Parameter
et: Parameeter

en: Starts with
et: Algab millega

en: Ends with
et: Lõpeb millega
