Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Contains
fa: شاملِ

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Equals
fa: مساوی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با
