Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Contains
nl: Bevat

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Exists
nl: Bestaat

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Operation
nl: Bewerking

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Starts with
nl: Begint met

en: Ends with
nl: Eindigt met
