Request Parameter Condition (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Contains
pl: Zawiera

en: Conditions
pl: Warunki

en: Exists
pl: Istnieje

en: Equals
pl: Równa się

en: Operation
pl: Czynność

en: Case Sensitive
pl: Wrażliwe na wielkość znaków

en: Parameter
pl: Parametr

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Ends with
pl: Kończy się na
