Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Operation
be: Аперацыя

en: Starts with
be: Пачынаецца з
