Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Contains
ca: Conté

en: Conditions
ca: Condicions

en: Exists
ca: Existeix

en: Equals
ca: Iguals

en: Operation
ca: Operació

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Ends with
ca: Acaba amb
