Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Contains
da: Indeholder

en: Conditions
da: Vilkår

en: Exists
da: Eksisterer

en: Equals
da: Lig med

en: Operation
da: Handling

en: Starts with
da: Starter med

en: Ends with
da: Ender med

en: Does not exist
da: Eksisterer ikke
