Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Contains
fi: Sisältää

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Exists
fi: On olemassa

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Parameter
fi: Parametri

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Ends with
fi: Päättyy merkkeihin

en: Does not exist
fi: Ei löydy
