Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Contains
fr: Contient

en: Exists
fr: Présent

en: Equals
fr: Egale

en: Operation
fr: Opération

en: Case Sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Parameter
fr: Paramètre

en: Starts with
fr: Commence par

en: Ends with
fr: Finit par

en: Does not exist
fr: N'existe pas
