Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Value
ja: 値

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Contains
ja: 含む

en: Conditions
ja: 条件

en: Exists
ja: 存在

en: Operation
ja: 操作

en: Parameter
ja: パラメーター

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: Ends with
ja: ～で終わる
