Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
