Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Contains
nn: Inneheld

en: Equals
nn: Lik

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
