Request Parameter Condition (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Contains
vi: Chứa

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Equals
vi: Bằng

en: Operation
vi: Thao tác

en: Case Sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa/thường

en: Parameter
vi: Tham số

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Ends with
vi: Kết thúc với
