Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Exists
cs: Existuje

en: Equals
cs: Je rovno

en: Operation
cs: Operace

en: Parameter
cs: Parametr

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Ends with
cs: Končí na

en: Does not exist
cs: Neexistuje
