Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Contains
lv: Satur

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Exists
lv: Pastāv

en: Operation
lv: Operācija

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar
