Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Contains
ro: Conține

en: Conditions
ro: Condiții

en: Exists
ro: Există

en: Equals
ro: Egal

en: Operation
ro: Operație

en: Parameter
ro: Parametru

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Ends with
ro: Se termină cu
