Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Contains
gl: Contén

en: Conditions
gl: Condicións

en: Exists
gl: Existe

en: Operation
gl: Operación

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Ends with
gl: Remata en
