Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
