Request Parameter Condition (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Operation
ku: کردار
