Require login (8.x-1.13) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト

en: Access denied message
ja: アクセス拒否メッセージ

en: Destination path
ja: 保存先のパス
