Require login (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls
