Require Login (8.x-2.4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Usage
de: Verwendung

en: Login destination
de: Anmeldeziel

en: Excluded paths
de: Ausgeschlossene Pfade

en: Access denied message
de: Zugriff-verweigert-Meldung

en: Require Login
de: Anmeldung erforderlich

en: Require login
de: Anmeldung erforderlich

en: Excluded content types
de: Ausgeschlossene Inhaltstypen
