Required If Filled (1.2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Remove
ar: إزالة

en: Fields
ar: الحقول

en: Source field
ar: حقل المصدر

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Rule
ar: قاعدة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Required field
ar: حقل ضروري
