Required If Filled (1.2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས
