Required If Filled (1.2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Fields
cs: Pole

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Required field
cs: Povinné pole
