Required If Filled (1.2.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Fields
da: Felter

en: Rules
da: Regler

en: Source field
da: Kildefelt

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Rule
da: Regel

en: Required field
da: Obligatorisk felt
