Required If Filled (1.2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Rules
eo: Reguloj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Required field
eo: Postulata kampo
