Required If Filled (1.2.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Fields
es: Campos

en: Rules
es: Reglas

en: Add another rule
es: Añadir otra regla

en: Source field
es: Campo original

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Rule
es: Regla

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Required field
es: Campo obligatorio
