Required If Filled (1.2.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Rules
hi: नियम

en: Source field
hi: स्रोत क्षेत्र

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Required field
hi: आवश्यक फील्ड
