Required If Filled (1.2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ
